درباره PTE

امتحان PTE از سال 2009 بر گزار میشه که با استقبال زیادی مواجه شده، شما در امتحان با هیچ شخصی در ارتباط نیستید و کل امتحان با کامپیوتر برگزار میشه و توسط کامپیوتر و هوش مصنوعی و داده هایی که به کامپیوتر داده شده صحیح میشه.به خاطر همین موضوع جواب دهی بسیار معتبره.این امتحان در بخشهای مختلف هم پوشانی داره،، برای مثال هنگامی که شما در حال انجام قسمت speaking هستید ، قسمتی از نمره reading و listening را هم میگیرید و همینطور در بخشهای دیگر، این هم پوشانی باعث میشه که نمره شما عادلانه باشه.

جواب امتحان بین ۱ تا ۵ روز کاری برای شما ایمیل میشه، که اکثرا فردای روزی که امتحان دادید جواب براتون میاد، و اگر شما نمره دلخواه خودتون رابه هر دلیلی نگرفتید میتونید بعد از گرفتن جواب ثبت نام کنید برای ۵ روز بعد از روزی که امتحان داده بودید و نیازی به منتظر موندن ندارید

کتاب سبز پی تی ای، کتابی است به همراه تمرینات فراوان و هم چنین دیدن نمونه جوابهای دانش آموزان در بخش اسپیکینگ به همراه نمرات آنها. Pdf این کتاب را میتوانید به راحتی از اینترنت دانلود کنید و یا خود کتاب را از کتاب فروشی های معتبر تهیه کنید. دقت داشته باشید این کتاب جهت آشنایی شما با قسمتهای مختلف آزمون است.

کتاب آبی پی تی ای ، کتابی است کامل در خصوص توضیحات هر بخش و همچنین تمرینات.Pdf این کتاب را میتوانید به راحتی از اینترنت دریافت کنید یا خود کتاب را از کتاب فروشی های معتبر تهیه کنید. دقت داشته باشید که این کتاب جهت آشنایی شما با قسمتهای مختلف آزمون است. 

نمره دهی امتحان IELTS و PTE

امتحان پی تی ای به دلایل زیادی شاهد استقبال بسیاری از داوطلبان بوده . این امتحان همه روزه در خارج از ایران برگزار میشود و داوطلبان به راحتی میتوانند برای این آزمون اسم نویسی کنند، سایتهای بسیاری هستند که به راحتی این آزمون را برای شما ثبت نام میکنند.