سوالات رايج

وظیفه ما راهنمایی و همه سوالات شما ارزشمند است.
اگر جواب خود را در سوالات زیر پیدا نمی کنید، از راه های ارتباطی موجود در سایت سوال خود را مطرح نمایید.

در آزمون پی تی ای، کامپیوتر هر چهار مهارت شما را در مدت زمان ۲ ساعت ارزیابی می کند و به شما نمره می دهد، این آزمون از ۹۰ نمره می باشد و به دلیل هم پوشانی نمره در قسمت های مختلف، نمره دهی بسیار عادلانه است. آزمون شامل ۲۰ قسمت است که همگی شامل تکنیک هستند، همچنین در این آزمون از سوالات امتحان های گذشته هم دیده می شود.

از کشور خودتان برای آزمون ثبت نام می کنید و هزینه را توسط سایت های واسطه پرداخت می کنید.

در کشورهای مختلف متفاوت است، در ترکیه ۱۲۰۰ لیر می باشد.

برای ویزاهای تحصیلی ۲ سال و برای ویزاهای کاری ۳ سال اعتبار دارد.

در کشورهای انگلیس، استرالیا و نیوزلند برای تمام کارهای مهاجرتی و در کشورهای کانادا، آمریکا و کشورهای اروپایی برای ویزاهای تحصیلی و برای اکثر دانشگاه ها معتبر می باشد.

چند ساعت بعد از امتحان، نتیجه برای شما ایمیل می شود. به دلیل سیستمی بودن جواب دهی و دخیل نبودن نیروی انسانی، نتیجه آزمون بسیار سریع و دقیق خواهد بود.

۵ روز بعد از آزمون، می توانید دوباره امتحان دهید و نیازی نیست که زیاد منتظر بمانید.

این آزمون هر روز در سنتر های مختلف در چندین ساعت در روز برگزار می شود، پس شما همین امروز هم می توانید برای چند روز بعد ثبت نام کنید، ولی بهتر است این کار با برنامه ریزی و از چند ماه قبل و با آمادگی کامل انجام شود.

دوره های آنلاین هوم پی تی ای به زبان بسیار ساده آموزشی تهیه شده اند، افرادی که در سطح زبان اطلاعات دبیرستانی باشند به راحتی می توانند با این دوره ها پیش بروند، آزمون پی تی ای بر خلاف آزمون های زبان دیگر نیازی به دانش بالای زبان نخواهد داشت و تمامی افراد در اینجا شانس گرفتن نمرات بالا را دارند. فقط زمان رسیدن به نمره بالا برای افراد با سطح زبان های مختلف، متفاوت خواهد بود.

روزانه دانشجویان زیادی به ما لطف دارند و پیام می دهند، چه کسانی که چند ساعت است دوره را مشاهده می کنند، چه افرادی که اواسط دوره هستند و چه عزیزانی که در اتمام دوره نمرات خود را دریافت کرده اند، تمامی این نظرات را می توانید در اینستاگرام ما در قسمت نظرات مشاهده کنید.

این دوره ها دقیقا مثل کلاس خصوصی طراحی شده اند، حتی بسیار جذاب تر و کامل تر، در این دوره ها شما در هر ساعتی که خودتان فرصت داشته باشید، یک استاد خصوصی را در منزل دارید که با بالاترین کیفیت و در جدیدترین محیط آموزشی از صفر تا صد پی تی ای را به همراه تمامی تکنیک ها و نکات طلایی به شما آموزش می دهد، دوره ها نتیجه ۱۴ بار تست آزمون توسط استاد میر احمدی می باشد، طی نظر سنجی که از کاربران شده است حدود ۹۰% از کاربران، این دوره ها را مشابه کلاسهای خصوصی و‌ تعداد خیلی بالایی بهتر از کلاسهای خصوصی تشخیص داده اند.

برای افرادی که نمرات پایین مثل نمره ۳۰ پی تی ای را احتیاج دارند تنها دیدن دوره برای گرفتن نمره کافی هست، ولی افرادی که نمرات بالاتر مانند ۵۰، ۶۵ و یا ۷۹ احتیاج دارند بعد از دیدن دوره باید تمام نکاتی که گفته شده را یادداشت کنند و تمام تکنیک‌ها را به شکلی که در قسمت نحوه تمرین گفته شده است، تمرین نمایند. همچنین جزواتی که در اختیارشان قرار می دهیم را مطالعه کنند و تمام این کارها زیر نظر مجموعه و با برنامه ریزی درسی که به کاربران داده می شود انجام دهند. فراموش نکنید که در کنار دوره ها از پشتیبانی درسی استاد هم استفاده نمایید.

بله دوره ها را با موبایل، آیپد، لپ تاپ و کامپیوتر می توانید مشاهده کنید.

با سطح زبان ضعیف برای گرفتن نمره ۳۰ تنها دیدن دوره و گرفتن فیدبک از استاد کافی است و زمان ۱ تا ۲ ماه برای این نمره را در نظر می گیریم.

با سطح زبان متوسط بعد از دیدن دوره شما تقریبا ۳ ماه زمان احتیاج دارید تا این نمره را دریافت کنید.

با سطح زبان متوسط بعد از دیدن دوره شما تقریبا ۳ تا ۶ ماه زمان احتیاج دارید تا این نمره را دریافت کنید.

با سطح زبان متوسط بعد از دیدن دوره شما تقریبا ۶ ماه تا یک سال زمان احتیاج دارید تا این نمره را دریافت کنید.

برای موفق شدن باید هدف و برنامه داشت، بعد از دیدن دوره شما باید با برنامه درسی پیش بروید، برنامه ای مفید و پرتنوعی برای نمرات مختلف در اختیار شما خواهد بود.

شامل جواب به سوالات درسی و رفع اشکال کردن  برای شما در قسمتهای مختلف می باشد.

شما می توانید دمو رایگان دوره ها را مشاهده نمایید، برای این کار وارد درسها شوید، قفل بعضی از قسمت ها باز هستند و بعضی بخش ها به عنوان دمو برای آشنایی شما با نحوه تدریس انتخاب شده اند.