banner-web2

دموی رایگان دوره ها

برای آشنایی بیشتر با چگونگی دوره ها.

کلیک کنید
banner-web1

دوره های آنلاین

دسترسی راحت به دوره ها و تدریس 0 تا 100 پی تی ای.

کلیک کنید
banner-web3

درباره PTE

با چگونگی پی تی ای و قبولی در آزمون آشنا شوید.

کلیک کنید
photo_2023-01-14_15-01-37

منابع رایگان پی تی ای

کتب مفید و کاربری آموزش زبان انگلیسی و منابع پی تی ای

کلیک کنید

نحوه شرکت در دوره های آنلاین

جهت شرکت و خرید دوره های هوم پی تی ای می توانید یکی از پکیج های زیر را انتخاب کنید. دقت کنید که هر دو پکیج زیر شامل 4 دوره اصلی می باشند.

mahsol1

پکیج جامع آزمون PTE

شامل هر 4 دوره اصلی

5،700،000 تومان

4،890،000 تومان

(تخفیف به مدت محدود)

پکیج جامع آزمون PTE

شامل هر 4 دوره اصلی

4،700،000 تومان

3،890،000 تومان

(تخفیف به مدت محدود)

دوره من و استرالیا

جدیدترین دوره HomePTE

2،499،000 تومان

1،599،000 تومان

(تخفیف به مدت محدود)

دوره جامع آزمون ناتی

3،850،000 تومان

2،899،000 تومان

سرویس های جدید هوم پی تی ای!

دوره جامع PTE Core

به زودی...

با تهیه دوره های آنلاین هوم پی تی ای به جزوات تحلیلی و برنامه ریزی درسی هم دسترسی خواهید داشت.

Untitl12ed-1
Unti32tled-2
mirahmadi
شما می توانید دموی رایگان دوره ها را مشاهده نمایید، برای این کار وارد درسها شوید، قفل بعضی از قسمت ها باز هستند و بعضی بخش ها به عنوان دمو برای آشنایی شما با نحوه تدریس انتخاب شده اند.

امیرحسین میر احمدی، مدرس رسمی پیرسون

PTE ACADEMIC

سوالات متداول

یک ازمون کامپیوتری که هر چهار مهارت اسپیکینگ، رایتینگ، ریدینگ و لیسنینگ را طی ۲ ساعت با کامپیوتر ارزیابی میکند، شما با شخصی رو در رو نیستید و با استفاده از تکنیک ها سطح خود را به کامپیوتر بالا تر نشان داده و نمره بالاتر دریافت میکند

با سطح بیسیک میتوانید دوره ها را شروع کنید. دوره ها به زبان بسیار ساده و با توضيحات فارسی آموزش داده شده اند

این دوره ها بسیار جذاب تر و کامل تر از کلاسهای خصوصی طراحی شده، در این دوره ها شما در هر ساعتی که خودتان فرصت داشته باشید با بالاترین کیفیت و در جدیدترین محیط آموزشی از صفر تا صد پی تی ای را به همراه تمامی تکنیک ها و نکات طلایی یاد خواهید گرفت، دوره ها نتیجه ۱۴ بار تست آزمون توسط استاد میر احمدی می باشد، طی نظر سنجی که از کاربران شده است حدود ۹۰% از کاربران، این دوره ها را مشابه کلاسهای خصوصی و‌ تعداد خیلی بالایی بهتر از کلاسهای خصوصی تشخیص داده اند. همچنین در حین دیدن دوره میتوانید از پشتیبانی استاد استفاده کنید

شما در حین دیدن دوره برای آشنایی با تکنیک ها تمرين انجام می دهید

شما می توانید دموی رایگان دوره ها را مشاهده نمایید، برای این کار وارد درسها شوید، قفل بعضی از قسمت ها باز هستند و بعضی بخش ها به عنوان دمو برای آشنایی شما با نحوه تدریس انتخاب شده اند.

آشنایی با تمام تکنیک ها و تمپلیت ها، ارائه برنامه درسی برای نمرات مختلف ، جدیدترین جزوات ، پشتیبانی

در حین دیدین دوره با استفاده از سیستم تیکت شما میتوانید برای ما ویس یا متن ارسال کنید و از استاد فیدبک بگیرید
پاسخ به سوالات درسی، رفع اشكال، تحلیل کارنامه

مجموعه Homepte  تمامی آنچه که شرکت کنندگان برای آمادگی آزمون pte  و رسیدن به نمره مطلوبشان را نیاز دارند در دوره های آنلاین خود قرار داده است. این دوره ها با هدف اصلی آموزش pte  و تمامی تکنیک ها و استراتژی های صحیح پاسخگویی می باشد که از آنها می توان به عنوان یک جایگزین مناسب در مقایسه با کلاس های خصوصی pte  یاد کرد، به دلیل اینکه نه تنها محدودیت های کلاس های خصوصی را ندارد بلکه به زبان آموزان این امکان را می دهد تا در هر ساعتی از شبانه روز و بسته به زمان آزاد خود دوره های آنلاین pte  را مشاهده کنند و تمامی منابع آزمون pte  را که شامل جزوات و نمونه سوالات آزمون می شود را در دسترس خود داشته باشند.

روزانه دانشجویان زیادی به ما لطف دارند و پیام می دهند، چه کسانی که چند ساعت است دوره را مشاهده می کنند، چه افرادی که اواسط دوره هستند و چه عزیزانی که در اتمام دوره نمرات خود را دریافت کرده اند، تمامی این نظرات را می توانید در اینستاگرام ما در قسمت نظرات مشاهده کنید

برای افرادی که نمرات پایین مثل نمره ۳۰ پی تی ای را احتیاج دارند تنها دیدن دوره برای گرفتن نمره کافی هست، ولی افرادی که نمرات بالاتر مانند ۵۰، ۶۵ و یا ۷۹ احتیاج دارند بعد از دیدن دوره باید تمام نکاتی که گفته شده را یادداشت کنند و تمام تکنیک‌ها را به شکلی که در قسمت نحوه تمرین گفته شده است، تمرین نمایند. همچنین جزواتی که در اختیارشان قرار می دهیم را مطالعه کنند و تمام این کارها زیر نظر مجموعه و با برنامه ریزی درسی که به کاربران داده می شود انجام دهند. فراموش نکنید که در کنار دوره ها از پشتیبانی درسی استاد هم استفاده نمایید.

برای موفق شدن باید هدف و برنامه داشت، بعد از دیدن دوره شما باید با برنامه درسی پیش بروید، برنامه ای مفید و پرتنوعی برای نمرات مختلف در اختیار شما خواهد بود

یکی از رایج ترین مشکلات شرکت کنندگان در آزمون دسترسی و دانلود منابع آزمون pte  بخصوص سوالات پیش بینی می باشد.  در داخل دوره ها ی آنلاین مجوعه Homepte  این امکان برای شما فراهم شده است که تمامی منابع آزمون pte  را به صورت منسجم و منظم که شامل نمونه سوالات، جزوات لغات در فرمت های pdf  و Anki  و از همه مهم تر برنامه مطالعه درسی که به شما با توجه به نمره هدفتان منابع و زمان لازم را جهت مطالعه معرفی خواهد کرد  را  در هر قسمت مربوط به آن دانلود کنید.

اگر شما قصد مهاجرت تحصیلی و کاری به استرالیا، بریتانیا و نیوزلند را دارید مدرک pte  بهترین گزینه برای شما خواهد بود.البته سایر دانشگاه ها و موسسات آموزشی در سراسر دنیا مدرک زبان pte  را قبول دارند و بهتر است اگر کشور هدف شما به غیر از موارد ذکر شده است این امر را که آیا مدرک زبان pte مورد قبول دانشگاه مورد نظرتان است را در وبسایت آنها چک کنید.

یکی از موثرترین روش ها برای ارزیابی عملکرد مطالعه و تمرین زبان آموزان، شرکت در آزمون ماک وبسایت پیرسون می باشد. افراد به راحتی میتوانند در منزل خود با همان تجهیزات ساده ای که در روند تمرین کردن استفاده می کردند در این آزمون آزمایشی شرکت کنند. سوالی که خیلی ها شاید در ذهنشان داشته باشند این هست که آیا می شود از آزمون ماک وبسایت های تمرین به عنوان یک جایگزین استفاده کرد؟ قطعا هیچ یک از سایت های تمرین از آن الگوریتمی که خود پیرسون در ارزیابی شما استفاده میکند بهره نمی ببرند و شما از آزمون های ماک pte موجود در وبسایت های تمرین فقط میتوانید برای آشنایی بیشتر با زمان بندی آزمون و قسمت های کلی آن، قبل از شرکت در آزمون آزمایشی استفاده کنید.

امکانات دوره های هوم پی تی ای :

HomePTE بهترین مرجع برگزاری دوره‌های آموزش پی تی ای تحت نظر اساتید متخصص
برگزاری تخصصی آزمون PTE به صورت آنلاین همراه با کارنامه و مشاوره خصوصی

درکنار شما هستیم...

شما را به دیدن ویدئو زیر دعوت می کنیم

دوره های آنلاین هوم پی تی ای فرصتی طلایی جهت دستیابی به نمره مورد نظر شما خواهد بود.

کارنامه دانشجویان HomePTE