دموی رایگان دوره ها

برای آشنایی بیشتر با چگونگی دوره ها.

کلیک کنید

دوره های آنلاین

دسترسی راحت به دوره ها و تدریس 0 تا 100 پی تی ای.

کلیک کنید

درباره PTE

با چگونگی پی تی ای و قبولی در آزمون آشنا شوید.

کلیک کنید

کتابخانه

مجموعه ای از کتب مفید و کاربری آموزش زبان انگلیسی

کلیک کنید

نحوه شرکت در دوره های آنلاین

جهت شرکت و خرید دوره های هوم پی تی ای می توانید یکی از پکیج های زیر را انتخاب کنید. دقت کنید که هر دو پکیج زیر شامل 4 دوره اصلی می باشند.

شامل هر 4 دوره اصلی

2،000،000 تومان

1،499،000 تومان

شامل هر 4 دوره اصلی

2،500،000 تومان

1،990،000 تومان

دوره جامع آزمون ناتی

1،599،000 تومان

1،120،000 تومان

(%30 تخفیف به مدت محدود)

با تهیه دوره های آنلاین هوم پی تی ای به جزوات تحلیلی و برنامه ریزی درسی هم دسترسی خواهید داشت.

امیرحسین میر احمدی

مدرس PTE ACADEMIC

سوالات متداول

دوره های آنلاین هوم پی تی ای به زبان بسیار ساده آموزشی تهیه شده اند، افرادی که در سطح زبان اطلاعات دبیرستانی باشند به راحتی می توانند با این دوره ها پیش بروند، آزمون پی تی ای بر خلاف آزمون های زبان دیگر نیازی به دانش بالای زبان نخواهد داشت و تمامی افراد در اینجا شانس گرفتن نمرات بالا را دارند. فقط زمان رسیدن به نمره بالا برای افراد با سطح زبان های مختلف، متفاوت خواهد بود.

این دوره ها دقیقا مثل کلاس خصوصی طراحی شده اند، حتی بسیار جذاب تر و کامل تر، در این دوره ها شما در هر ساعتی که خودتان فرصت داشته باشید، یک استاد خصوصی را در منزل دارید که با بالاترین کیفیت و در جدیدترین محیط آموزشی از صفر تا صد پی تی ای را به همراه تمامی تکنیک ها و نکات طلایی به شما آموزش می دهد، دوره ها نتیجه ۱۴ بار تست آزمون توسط استاد میر احمدی می باشد، طی نظر سنجی که از کاربران شده است حدود ۹۰% از کاربران، این دوره ها را مشابه کلاسهای خصوصی و‌ تعداد خیلی بالایی بهتر از کلاسهای خصوصی تشخیص داده اند.

روزانه دانشجویان زیادی به ما لطف دارند و پیام می دهند، چه کسانی که چند ساعت است دوره را مشاهده می کنند، چه افرادی که اواسط دوره هستند و چه عزیزانی که در اتمام دوره نمرات خود را دریافت کرده اند، تمامی این نظرات را می توانید در اینستاگرام ما در قسمت نظرات مشاهده کنید.

شما می توانید دموی رایگان دوره ها را مشاهده نمایید، برای این کار وارد درسها شوید، قفل بعضی از قسمت ها باز هستند و بعضی بخش ها به عنوان دمو برای آشنایی شما با نحوه تدریس انتخاب شده اند.

برای افرادی که نمرات پایین مثل نمره ۳۰ پی تی ای را احتیاج دارند تنها دیدن دوره برای گرفتن نمره کافی هست، ولی افرادی که نمرات بالاتر مانند ۵۰، ۶۵ و یا ۷۹ احتیاج دارند بعد از دیدن دوره باید تمام نکاتی که گفته شده را یادداشت کنند و تمام تکنیک‌ها را به شکلی که در قسمت نحوه تمرین گفته شده است، تمرین نمایند. همچنین جزواتی که در اختیارشان قرار می دهیم را مطالعه کنند و تمام این کارها زیر نظر مجموعه و با برنامه ریزی درسی که به کاربران داده می شود انجام دهند. فراموش نکنید که در کنار دوره ها از پشتیبانی درسی استاد هم استفاده نمایید.

شامل جواب به سوالات درسی و رفع اشکال کردن  برای شما در قسمتهای مختلف می باشد.

برای موفق شدن باید هدف و برنامه داشت، بعد از دیدن دوره شما باید با برنامه درسی پیش بروید، برنامه ای مفید و پرتنوعی برای نمرات مختلف در اختیار شما خواهد بود.

امکانات دوره های هوم پی تی ای :

درکنار شما هستیم...

شما را به دیدن ویدئو زیر دعوت می کنیم

دوره های آنلاین هوم پی تی ای فرصتی طلایی جهت دستیابی به نمره مورد نظر شما خواهد بود.

کارنامه دانشجویان HomePTE